Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Zakończenie naboru wniosków na staże EFS

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie uprzejmie informuje, że nabór wniosków od Pracodawców zainteresowanych organizacją miejsc odbywania stażu  dla osób bezrobotnych w ramach realizacji projektu systemowego współfinansowanego przez Unię Europejską  ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 

pn. „Dziś osoba bezrobotna, a jutro… człowiek sukcesu zawodowego”  zostanie zakończony dnia 27 maja 2013 roku.

Ogłoszenie o naborze na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie informuje, że w związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach EFS „Dziś osoba bezrobotna , a jutro ... człowiek sukcesu zawodowego” rozpocznie nabór na szkolenie

 

 „Pracownik magazynowy z uprawnieniami do obsługi wózków jezdniowych”

Wstrzymanie naboru wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie informuje, że od dnia 29.04.2013r.  wstrzymuje nabór wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobę uprawnioną.

Zaproszenie na Targi Pracy

Wychodząc naprzeciw  potrzebom Pracodawców oraz osób zainteresowanych podjęciem pracy bądź zmianą pracy wykonywanej dotychczas Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie organizuje już po raz kolejny TARGI PRACY, które odbędą się w dniu 26 kwietnia 2013 roku w godzinach 10.00 do 14.00  w Sali balowej Hotelu „CHOPIN” w Sochaczewie ul. Traugutta 21.

 

Pracodawców zainteresowanych udziałem w TARGACH PRACY prosimy o potwierdzenie udziału osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Sochaczewie ul. Kusocińskiego 11 pok. Nr 35 lub  pod nr tel. (46) 862-33-93. UDZIAŁ W TARGACH PRACY BEZPŁATNY.

 

Serdecznie zapraszamy

Dyrekcja oraz pracownicy CAZ